Půjčky a úvěry

slovensky bankovni trh, pozicky cz, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Úvěry v bankách

pujcko-ninjapujcka

Tyto informace se týkají Slovenska. Slovenský bankovní trh prošel od vzniku samostatného Slovenska obrovskými změnami. Banky samotné přešly z rukou státu resp. veřejného vlastnictví do rukou soukromých investorů, zahraničních matek. Bezpodmínečně to ovlivnilo i trh s půjčkami na Slovensku. Pujčky se staly běžnou součástí našich životů, dá se říci, že bez nich si neumíme představit nákup žádných významných součástí našich životů: bytu, domu, auta, zařízení do domácnosti.

Orientovat se na trhu úvěrů, hypoték a půjček je každým dnem stále náročnější. Každá banka se snaží poskytnout co možná nejatraktivnější půjčku pro své klienty. Flexibilita je slovo, kterým se banky ohánět a snaží se nalákat co nejvíce klientů právě na jejich půjčku.

Získat úvěr v bance je dost složité. Poskytování bankovního úvěru nebo půjčky (bankovni pujcky) je rizikovou záležitostí pro banku (klient nesplatí úvěr, neuhradí úrok). Výše úvěrového rizika závisí na konkrétního klienta, ekonomickou situací a lhůty poskytnutého úvěru. Na bankovní úvěr nemá klient právní nárok, banka mu ho může i nemusí udělit podle vlastního rozhodnutí. Důležitým faktorem je pro banku zaručení úvěru, minimalizuje tím ztráty při výpadku úvěru. Zaručit lze jako movitý i nemovitý majetek.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.