Půjčky a úvěry

sms půjčka ihned malá -ferratum -finská -provident -smart, na koho se vztahuje zákon o spotřebitelském úvěru, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky bez nahlédnutí do registru

pujcko-ninjapujcka

Půjčka bez registru je určena pro lidi, kteří mají záznam v bankovním registru (negativní záznamy spojené s finančními operacemi přes banky, dluhy vůči bance, jinak i tzv.. Problémoví zákazníci). Většinou jsou tyto půjčky bezúčelné a není ani nutný ručitel (podle nebankovního subjektu). Při takovém typu půjčky ale musíte počítat s vyššími úroky a také RPSN * (Roční procentní Míra Nákladů) a stejně tak i poplatky za vyřízení půjčky.

* RPSN – Roční procentní sazba nákladů, je číslo v procentech, které spotřebiteli nabízí možnost jednoduše se orientovat ve spotřebitelských úvěrech. Čím nižší hodnota, tím větší výhodnost pro spotřebitele (při stejných parametrech částky úvěru a délky splácení). Tuto základní informaci je subjekt povinen uvádět při úvěrech a půjček, na které se vztahuje zákon o spotřebitelských úvěrech. V případě, že RPSN není uvedeno ve smlouvě, považuje se úvěr ve smyslu zákona 258/2001 za bezúročný a klient neplatí ani poplatky spojené s takovým úvěrem.

Hypotéky bez registru (uvery bez registru) jsou doménou nebankovních společností. Na trhu je velké množství společností, které poskytují nebankovní hypotéky, ale klient by si měl dát pozor u nebankoviek (hepoteky od nebankoviek) na serióznost poskytovatele úvěru. Může se mu totiž stát, že naletí podvodníkovi a přijde o svou nemovitost.

Jaké mají hypotéky bez registru výhody? O výhodách je v tomto směru těžko mluvit. Jednoznačně výhodnější hypotéky poskytuje bankovní sektor, ale pokud se jen jednou klient opozdil se splátkami půjčky od banky, banka ho zapsala do registru dlužníků. Od tohoto momentu se opakovaný úvěr od jakékoli banky pro klienta stává téměř nemožným. Nezbývá mu tedy jiná možnost, jak získat hypotéku od nebankovky (hypotéka od nebankovky). To je hlavní výhoda hypotéky bez registru. Výhodou je i rychlé vyřízení a možnost předčasného splacení hypotéky bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Hlavní nevýhodou, kterou půjčky bez registru se sebou přináší je nesrovnatelně vyšší úroková sazba než v bance. Nebankovní společnost touto kompenzuje vyšší riziko, které tímto úvěrem pro ni vzniká. Nebankovní společnosti poskytují hypoteční úvěr bez registru na kratší období než banky. Klient si musí uvědomit, že danou částku bude muset splatit v mnohem kratším čase, než by tomu bylo u banky. Při prodlení splátek nebankovky si tato účtuje sankční poplatky. Díky nim se hypotéka pak neúměrně prodraží.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.