Půjčky a úvěry

ruceni pujcky nemovitosti na slovensku, na co si dát pozor při půjčce ručení nemovitostí, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky bez ručení

pujcko-ninjapujcka

Pokud nejste vlastníkem nemovitosti a potřebujete nutně finanční prostředky, můžete využít různé druhy půjček. Jelikož neručíme takové půjčky se poskytují v nižších částkách. V bankách musíte zpravidla splnit více kritérií, ale získáte nižší úrokové sazby než v nebankovních společnostech. Kritériem v bankách je i čistý bankovní registr, což může být u některých klientů problém, v takovém případě jiná možnost než nebankovní finanční společnost nezbývá. Půjčky, u kterých nemusíte ručí ničím je možné dostat v nižších částkách, při větší částce pravděpodobně neuspějete (nebo s nehorázné vysokým úrokem). Banky nabízejí různé podoby úvěrů na cokoliv bez založení nemovitosti, ale bude muset zaznamenán dostatečný příjem, který bude zárukou pro banku, že úvěr splatíte. V nebankovních společnostech je celý proces vybavení půjčky jednodušší, můžete si o ni zažádat i prostřednictvím internetu. Důležité je informovat se o všech dalších poplatcích a sankcích například z prodlení splátek.

Půjčka bez zástavy nemovitosti

K založení nemovitosti při žádosti o půjčku je třeba si dávat velký pozor. Zejména pokud se jedná o nebankovní společnosti. Při bankách máte velmi dobrou záruku seriózního jednání. Rovněž při komunikaci s velkými a známými nebankovními společnostmi. O něco horší situace je s těmi méně známými. Nejhorší je to pak při soukromých poskytovatelů půjček. Zde je třeba být opatrní a dávat si pozor. Sbírejte informace, kde se jen dá.

Půjčka bez založení auta, domu či bytu nikdy nebude vysoká. Spotřební úvěry se však poskytují i bez ručení. Stačí doložit potvrzení o příjmu a půjčka je vaše. Samozřejmě musíte mít čistou úvěrovou minulost. Pokud jste zapsáni v bankovním či nebankovním registru, na vyšší spotřební úvěr můžete zapomenout.

Výška půjčka bez založení nemovitosti se liší od poskytovatele k poskytovateli, od banky k bance, od nebankovky k nebankovky.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.