Půjčky a úvěry

malá půjčka na ruku, www telervis plus, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Hotovostní půjčky

pujcko-ninjapujcka

Slouží pro rychlé půjčení menších částek peněz s rychlým vybavením a bez ručitele, většinou jsou finanční prostředky uvolněny do 24 hodin Tyto půjčky je možné vybavit i na České poště. Poskytují se v hotovosti a bez udání důvodu využití. Obvykle mají tyto půjčky vyšší úrokové sazby. Rozsah částek od 100 do 1500 EUR.

Tyto půjčky jsou hlavním portfoliem nebankovních subjektů. Součástí při těchto půjček je tzv.. finanční agent, zástupce nebankovního subjektu, který zkoumá možnosti klienta a zajišťuje komunikaci s ním. Výhodou je i možnost změny splátkového kalendáře dle současných potřeb klienta. Samozřejmě, všechny tyto služby se odrazí v konečné ceně vrácené půjčky. Při podávání žádosti se požadují 2 doklady totožnosti. Konečná proplacena částka může být klidně i dvojnásobná oproti vypůjčené částce.

V bankách se můžeme setkat s flexipôžičkami na cokoliv (VUB), spotřební úvěr na cokoliv (Slovenská spořitelna) atd.. U těchto se úrokové sazby pohybují od 8 – 25%. Banky poskytují i delší dobu splatnosti a to až do 10 let (při vyšším objemu úvěru).

Nebankovní subjekty poskytující tyto půjčky:

  • Pohotovosť
  • Provident Financial
  • Profireal Slovakia
  • Telervis Plus
  • Cetelem

Největší nevyhnul jsou samozřejmě vysoké úrokové sazby, s nimiž Nebankovní subjekty nekonkurují bankám, ale poskytují alternativu pro lidi, kteří v bance neuspěli. Roční úročení se často pohybuje nad 100%. Obvyklé doby splácení se pohybují od 6 – 18 měsíců.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.