Půjčky a úvěry

vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

100% hypotéky

pujcko-ninjapujcka

V hypotékách bank se setkáváme s procentní částku úvěru v poměru k zakládané nemovitosti. U některých speciálních produktech a speciálních podmínkách banka může poskytnout úvěr i do plné tržní hodnoty nemovitosti, tj. 100% hypotéka. Při takových hypotékách bývá vyšší úrok, protože je to rizikovější hypotéka pro banku.

Hypoteční úvěr do 100% ceny nemovitosti již poskytují znovu některé banky na Slovensku. VÚB banka začala poskytovat 100% hypotéky opět od března 2010. Samozřejmě to do jakého procenta poskytne úvěr záleží od nemovitosti samotné a od bonity klienta.

Slovenská spořitelna poskytuje hypotéky nad 70% hodnoty standardně, vybraným klientům poskytovala hypotéky na 100% i dosud. Taková hypotéka je mimořádně zajímavá hlavně pro ty klienty, kteří nemají našetřeno žádné úspory a mají zájem o nové bydlení.

Banky upustili do financování plné částky nemovitosti od roku 2008. Neustále se přizpůsobují aktuální situaci na trhu a jsou ochotny určité skupině obyvatelstva poskytnout i takový úvěr. Podle mluvčích několika bank se ale více osvědčil model finanční spoluúčasti jako model hypotéka na 100%. Klienti pak lépe přistupují k splácení úvěrů.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.