Půjčky a úvěry

vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Hypotéky bez prokazování příjmu

pujcko-ninjapujcka

Jednou z takových hypoték je speciální typ americké hypotéky, z níž peníze můžete využívat na cokoliv. Nemovitosti musí být ve vlastnictví fyzické osoby nebo živnostníka. Jistota byt, rodinný dům, bytový dům (nemovitost musí být dokončena).

Hypotéky bez prokázání příjmu jsou pro mnohé lidi zajímavým variantou. Týká se to hlavně lidí, kteří svůj příjem těžce dokládají. I mnoho podnikatelů má daňová přiznání nastaveny tak, aby neplatili vysoké daně. Při žádání hypotéky v bance může v takovém případě nastat problém. V současnosti už mnohé banky na trhu nabízejí hypoteční úvěr bez dokládání příjmu.

Tím, že banka poskytne klientovi finance bez prokázání jeho příjmu, podstupuje vyšší riziko. To se promítne i do vyšších úroků, kterými úvěr zatíží. Klient, který chce čerpat hypotéku bez dokládání příjmu musí počítat is tím, že mu banka neposkytne úvěr na 100% hodnoty nemovitosti. Tatrabanka a Istrobanka poskytnou hypotéku do 50 až 70% ceny nemovitosti. VÚB, Dexia a Volksbank iv tomto směru vycházejí vstříc svým klientům a poskytnou jim úvěr do plné částky nemovitosti.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.