Půjčky a úvěry

vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Subprime hypotéky

pujcko-ninjapujcka

Subprime hypotéky jsou hypotéky proslulé z amerického prostředí. Jde o hypotéky pro lidi, kteří by si je za normálních okolností nemohli dovolit. Hypotéky se uzavírají přes tzv.. brokerů, kteří dostávají odměnu na základě počtů uzavřených hypoték. Úroková míra u těchto subprime hypoték je pohyblivá s možností splácet v prvních letech jen úroky. Americká vláda je podporovala přes vlastní společnosti.

U nás se s takovými hypotékami nesetkáme. Tímto hypotékám se připisuje vina za realitní krizi v Americe, která se přelila do celého světa. Největší rozmach měly tyto hypotéky u minoritního obyvatelstva (Afroameričané, Latinoameričané).

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.