Půjčky a úvěry

česká spořitelna, jde sloučit hypotéka s půjčkou, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Konsolidační půjčka

pujcko-ninjapujcka

Cílem takového úvěru je sloučení několika úvěrů do jednoho a tím získat lepši přehled a podmínky. Je to úvěr na splacení jiných úvěrů. Konsolidovat sa daju jako úvěry tak půjčky jakéhokoli typu. Od konsolidačního úvěru klient očekává snížení úrokových sazeb na splacení např. přečerpání na běžných účtech. Namísto několika splátek klient splácí pouze jeden úvěr s delší dobou splatnosti. Sloučení několika úvěrů do jednoho přináší klientovi výhodnější podmínky hlavně co se týče výšek splátek, úrokovou sazbou nebo poplatky. Celkové zatížení klienta se ale nesnižuje, pouze zvýhodňuje.

Konsolidací k lepšímu životu

Uvěrovým svět je dynamičtější, než si myslíte. Stovky poskytovatelů úvěrů soupeří u nás o miliony zákazníků. Banky, nebankovní společnosti a soukromí poskytovatelé půjček vytvářejí často až neuvěřitelný zmatek.

Marketing a reklama při půjčkách nejsou vždy najférovejšie. Samozřejmě, všichni poskytovatelé půjček se snaží prodávat sny na splátky. Vytvářejí dojem lehkých peněz, za kterými nestojí namáhavá práce.

Lidé často nedávají velký pozor, jsou neopatrní a berou si půjčky bez většího rozmyslu. Takto se nejednou ocitnou s několika půjčkami na krku zároveň. Spravovat splátky není jednoduché a někdy dokáží náklady na půjčky překonat dostupné příjmy.

V tomto případě pomůže sloučení půjček nebo konsolidační půjčka. Jde v podstatě o identické termíny, jeden vysvětlující druhý.

Sloučení půjček pomáhá

Konsolidační půjčka pomáhá řízení úvěrového zatížení. Sloučení půjček má několik pozitivních efektů. V první řadě sloučení půjček usnadňuje obsluhu dluhu. Je velký rozdíl splácet jeden úvěr jak to dělat při pěti různých půjčkách. Člověk má o úvěru přehled a stráví méně času jeho obsluhou.

Konsolidační půjčka (konsolidacni pujcka) však přináší i další pozitivum. Díky takové půjčce lze snížit měsíční splátky. Toto se děje tak, že dojde ke snížení úrokového zatížení. To je možné udělat například tak, že jako konsolidační úvěr (konsolidační půjčka) využijete hypotéku. Díky založení nemovitosti je možné získat výrazně lepší úrok. Pokud potřebujete sloučit 5 spotřebitelských úvěrů do jednoho, tak hypotéka je skvělým řešením. Takovou hypotéku banky označují jako americká hypotéka, tedy úvěr na cokoliv založen nemovitostí. Založení nemovitosti je však krok, který je dobře zvážit. Spotřebitelský úvěr můžete bez důsledků kdykoli přestat splácet. Pokud to však uděláte při hypotečním úvěry, exekuce je pouze otázkou času. Takto můžete velmi snadno přijít o střechu nad hlavou.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.