Půjčky a úvěry

účtování kontokorentu, účtování kontokorentního úvěru, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Kontokorentní úvěr

pujcko-ninjapujcka

Kontokorentní úvěr je typ úvěru poskytován podnikatelům, kterým mohou podnikatelé pružně reagovat na neočekávané finanční výkyvy ve firmách. Poskytuje se jako povolený záporný zůstatek (záporný rámec, limit) na běžném účtu s předem stanovenou výškou a zároveň i výší úrokové sazby. Úrok se účtuje pouze za dny čerpání úvěru.

Při kontokorentní úvěr není nutné prokazovat účel využití finančních prostředků. Splácení se děje automaticky přijímáním prostředků na účet, důležitá je pouze celková lhůta splacení úvěru (většinou 1 rok).

Výhodou je i čerpání prostředků 24 hodin denně i s využitím služeb elektronického bankovnictví nebo pomocí platebních karet. Úrokové sazby se pohybují od 8-20%, stanovovány individuálně bankou. Bankovní kontokorenty poskytuje většina bank na slovenském trhu.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.