Půjčky a úvěry

krátkodobé finanční půjčky, kratkodoba pujcka, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Krátkodobé půjčky

pujcko-ninjapujcka

Krátkodobé půjčky jsou využívány při akutní potřebě finančních prostředků s krátkou dobou splatnosti (několik desítek měsíců). Tyto půjčky jsou bezúčelové a vyznačují se i rychlým vybavením. Poskytují je jako banky (úvěr na cokoliv) tak i různé nebankovní subjekty. Nebankovní subjekty využívají většinou klienti, kterým nebyl schválen spotřební úvěr. Objem půjčených financí se pohybuje v řádově stovkách až tisících eur. Největší nevýhodou jsou vyšší úrokové sazby. Ministerstvem hospodářství byla stanovena maximální roční procentní sazba nákladů pro nebankovní subjekty na hranici 112% (RPSN), do 20000 EUR je tento strop na úrovni 98%. Mezi levnější nebankovky patří Cetelem, Essox a Profi Credit, mezi dražší Pohotovost, Provident Financial nebo Kešovka. Nejdůležitější věcí je pozorně přečíst smlouvu o půjčce se všemi dalšími poplatky (především výši poplatků z prodlení).

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.