Půjčky a úvěry

male uvery, rychlé malé půjčky, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Malé půjčky

pujcko-ninjapujcka

Často se stává, že nutně potřebujeme nízké částky peněz. Půjčování malých částek je velmi populární. Malé částky se půjčují rychle, bez ručení. Je možné si půjčit částky již od desítek eur, nejpopulárnější je SMS půjčka. Úroky ale nejsou malé, forma splácení také může být odlišná od klasických měsíčních splátek, např. do 15 dnů splacení celé dohodnuté dlužné částky.

Malé půjčky zejména před výplatou

Víte, že většina poskytnutých půjček je malých? Když se mluví o půjčkách, tak většinu lidí napadnou hypotéky nebo půjčky na auta. Nejvíce půjček však nedosahuje ani 100 eur. Malé půjčky dominují světu úvěrů. Problém je však v tom, že většina takových úvěrů probíhá mimo úvěrový trh. Pokud potřebujete půjčit 50 eur, tak neběžíte do banky, ale spíše se zeptáte rodiny, přátel či známých.

Takto to historicky fungovalo. Nebankovní společnosti si však uvědomili, že mohou vydělat i na takových malých půjčkách.

Malé půjčky (male pujcky) do pár stovek eur poskytují i banky. Avšak v trochu jiné podobě. Rychlé půjčky od banky získáte pouze formou kreditní karty. Kreditka je na rychlé půjčky téměř ideální. Peníze můžete mít v kapse opravdu bleskově. Od peněz vás dělí jen vzdálenost od nejbližšího bankomatu a řadu lidí před ním. Nevýhodou kreditních karet je fakt, že banky jejich nepřidělují každému.

Nebankovní společnosti však dají malé půjčky téměř každému. Nízké půjčky nesou nízké riziko. Nízké půjčky si mohou dovolit nebankovní společnosti obětovat. Pokud si od nebankovky půjčujete poprvé, maximální výše půjčky je opravdu nízká. Nízká půjčka je tak skutečně nízká.

Pokud však první půjčku úspěšně splatíte, získáte si důvěru nebankovní společnosti, tedy minimálně větší, jakou jste měli předtím. Při druhé a každé další si můžete půjčit několikanásobně více než poprvé.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.