Půjčky a úvěry

mladomanželská půjčka, novomanželská půjčka od státu, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Mladomanželské půjčky

pujcko-ninjapujcka

Výhodné manželské půjčky jsou pro lidi do 35 let s nižšími příjmy. Podmínkou poskytnutí takové půjčky je uzavření manželství. Jedná se o spotřebitelské úvěry do maximální hodnoty 10000 EUR. Novomanželé tak budou moci ušetřit až 4,5%, kde 3% sníží stát a 1,5% odpustí banka. Takto mohou manželé ušetřit i několik tisíc eur oproti běžnému spotřebnímu úvěru.

Společný příjem manželů ale nemůže překročit 2,6 násobek průměrné měsíční hrubé mzdy na Slovensku. Výše zvýhodnění by se měla každý rok upravovat, ale po schválení by platily nezměněné hodnoty až do konce splácení. Novomanželský půjčka je tedy dobrým variantou finanční pomoci začínající rodiny.

Nezáleží, zdá jste novomanžele nebe žijete v manželském svazků již několik let. Pokud se spolu s partnerem rozhodnete, že chcete pujčky, muzete požadat o manželskou pujčku nebe o půjčky pro novomanžele (novomanželská půjčka).

Manželské půjčky je specifická tím, že se spolu s manželem nebe manželkou zavazujete, že budete půjčky splácet. Většinou se muže jednat takové o partnery, kterí žijí na Stejné adrese. Při zadání o půjčky budete muse (oba partneři) předložit občanský průkaz a ještě jeden průkaz totožnosti a doklad o příjmu

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.