Půjčky a úvěry

úvěr na auto v cizině, autopujčky, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky na auto

pujcko-ninjapujcka

Speciálním účelovým typem úvěru je úvěr na koupi auta. Tento bankovní produkt se poskytuje na koupi nového nebo i ojetého vozu. Banky požadují doklad o koupi vozidla. Úvěr je poskytován na 1 – 7 let. Banky při poskytnutí úvěru často vyžadují havarijní pojištění vozidla a vinkulaci pojistného plnění ve prospěch banky.

Úvěry na auto jsou na Slovensku poskytovány ve smyslu zákona č.. 258/2001 Sb.z. o spotřebitelských úvěrech. Výhodou koupě vozidla pomocí úvěru oproti leasingu je VSTUP vlastnictví vozidla při stažení. V případě zajištění úvěru nemovitostí získáváte výhodnější podmínky. Většinou nepotřebujete ani žádné vlastní zdroje a auto můžete koupit i ze zahraničí.

Pokud jste se rozhodli, že si chcete koupit nové nebe ojeta auto, muzete na to využít půjčky na auto. Taková Půjčky je poskytována bankovním i nebankovní sektorem, a to z toho důvodu, že jen málokdo má v hotovosti takovou částku peněz, aby si mohl auto koupit v hotovosti. Většina prodejců automobilů maji uzavřená smlouva s nějakou leasingovou nebo splátkové společnosti. To znamená, že si ani nebude mit možnost vyjmout a budete musela využít danou společnost, se kterém spolupracuje prodejce.

Můžete si však předem vyřídit úvěr v bance nebe nebankovní společnosti, který je účelový (na auto) a do prodejny si koupit auto v hotovosti. Takto muzete získat výhodnější úrokovou sazbu s nižšími splátkami. Když chcete získat úvěr, musíte jí nějakým způsobem zabezpečit. Zajištěný muže BÝT biankozmenkou, kupovaným vozidlem nebe vinkulace havarijního pojištění. Při vyšších úvěr muže být vyžadována i ručitel. Výše úvěru se pohybuje od 80% do 100% kupovaného vozu. Při ojetý vozidel závisí na znaleckém posudku.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.