Půjčky a úvěry

nebankovní půjčka na nákup nemovitosti, státní půjčky na bydlení, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky na bydlení

pujcko-ninjapujcka

Na rekonstrukci, zateplení či opravu bydlení, na to slouží půjčka na bydlení. Taková půjčka spojuje do jednoho hypotéku a spotřebitelský úvěr. Úrokové sazby se pohybují od 7,5%.

O úrokových sazbách se musíte informovat přímo v pobočkách, které nastavují sazby individuálně podle výše příjmu nebo hodnoty zastavené nemovitosti. Tyto půjčky poskytují i nebankovní subjekty, parametry jsou individuálně podle prokázané schopnosti splácení.

Půjčky na bydlení je účelový úvěr, při kterém musíte důkladně, na co jste půjčené peníze použili. V současnosti je Půjčky na bydlení velmi populární a využívá ji skoro každý kdo si kupuje nový byt, protože jen málokdo má k dispozici takovou částku peněz, která je nutná na koupi bytu nebe domu. Půjčky na bydlení je dlouhodobé pujčky, jejíž splatnost se pohybuje od 5 do 20-30 let. Při půjčce na bydlení muzete získat státní příspěvek, díky kterému bude omezenou úroková sazba Půjčky o 3%. Pokud chcete využít státní příspěvek, je poskytována jen do výše 83 333 € na jednu bytovou jednotku.

Na co se dá hypoteční úvěry využité?

Koupě nemovitosti do osobního vlastnictví (byt, rodinný dům) – výstavba nebo změna nemovitosti (přístavby, nástavby, změny bytových jader …) – rekonstrukce a údržba nemovitosti – koupě stavebního pozemku (pouze pojištěné tuzemské nemovitosti, ve který je více než polovina plochy určena k bydlení) – splacení dříví poskytnutých úvěrů použitých na investice do nemovitosti.

Podmínky pro úvěru při půjčce na bydlení je třeba ručení, který je ve formě zástavy nemovitosti, buď té, na kterém je Půjčky poskytnutí nebyl Jiné, který vlastníte. Aby jste mohli získat Půjčky na bydlení v bance nesmí mit záporné záznamy v bankovním registru, protože Vám nebude poskytnuté a vy budete moci využívat jen nebankovní Půjčky.

 

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.