Půjčky a úvěry

uver na splatenie dlhov, pozicky pre duchodcou, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Pôžičky na splatenie dlhov

pujcko-ninjapujcka

Refinancování úvěru se využívá hlavně na znovuzhodnocení vaší aktuální situace a snížení aktuálních splátek úvěrů. Důvodem může být lepší finanční situace klienta a tím pádem nižší riziko pro banku a nižší splátky. Dalším důvodem může být i změna hodnoty nemovitosti oproti času získání hypotéky. Když jste v minulosti dostali úvěr na 80% hodnoty zakládané nemovitosti, dnes to může být klidně jen 50% a tím pádem máte nárok na nižší úrokovou sazbu. Před koncem fixace třeba kontaktovat svou banku a zjistit, jaké máte možnosti pro další fixační období. V bankách se nebojte vyjednávat o nižší sazbě než první nabídnuté, zjišťujte i nabídky konkurence.

Pokud máte nepřiměřeně vysoké úvěry a vaše situace se podstatně zlepšila, můžete uvažovat o půjčce na splacení úvěrů, díky kterému splatíte staré úvěry a budete splácet jen jeden konečný s výhodnější úrokovou sazbou, než předchozí dohromady. Takové půjčky nabízejí zejména nebankovní subjekty, úrokové sazby se mohou pohybovat od 10 – 20%.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.