Půjčky a úvěry

vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Auto na splátky

pujcko-ninjapujcka

Nejčastějším leasingem u nás je nákup aut na splátky. Leasing můžete využívat i při nákupu motocyklů, skútrů, čtyřkolek nebo i příslušenství (např. pneumatiky, elektrony atd.). Prodejce automobil prodá leasingové společnosti a ta vám jej následně pronajímá za dohodnuté splátky s předkupním právem. První zvýšená splátka je akontace, která se pohybuje od 10% vozidla. Splátková doba se pohybuje od 6 – 60 měsíců. Auto je pojištěno s právem ve prospěch splátkové nebo leasingové společnosti.

Nákup na leasing poskytují všechny prodejny nových vozidel a také většina autobazarů, kde rok výroby vozidla nepřekračuje jistou minimální hranici. Jako soukromá osoba si připravte dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu (někdy). Podnikatelé si musí připravit i živnostenský list, osvědčení o registraci DPH (pokud jste plátcem) a dobré je mít i razítko.

Jako na auto

Automobil. Kdysi symbol luxusu, dnes nezbytnost. Organizace našeho života vyžaduje, abychom vlastnili tohoto 4-kolového oře.

Auto je nejdražší spotřební věcí, jakou si většina z nás za celý život koupí. Málokdo sahá po jachtě či letadle. Vysoká cena auta by nás měla varovat, že při volbě jeho financování bychom neměli udělat chybu. Pokud se spletete při koupi vysavače, ztratíte pár eur. Pokud se seknete u auta, může vás to stát i tisíce eur.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.