Půjčky a úvěry

vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Dovolená na splátky

pujcko-ninjapujcka

Chcete si dopřát dovolenou, ale stále váš rozpočet skřípe a bojíte se, zda to finančně zvládnete? Už nemusíte, hitem jsou dovolené na splátky. Všechny větší cestovní kanceláře nabízejí své produkty na splátky ve spolupráci s nějakou leasingovou spločnosťou. V speciálních akcích se setkáme i se splátkami bez navýšení, ale může to mít háček v minimální ceně dovolené nebo pouze ve speciálních datech či destinacích. Mimo těchto akcí je navýšení od 1% měsíčně. Akontace začíná na 10%. Délka splácení se pohybuje od 6 – 24 měsíců, většinou stačí pouze dva doklady totožnosti. Vybrat si takto dovolenou můžete i přes internet, potvrzení o úvěru máte do pár hodin.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.