Půjčky a úvěry

vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Domy a byty na splátky

pujcko-ninjapujcka
Na splátky je možné kupovat v podstatě cokoliv, i dům, byt či vybavení domácnosti od nábytku až po rekonstrukci, zateplení či výměnu plastových oken. Domy na splátky vám nabízejí přímo stavební společnosti, které staví domy na klíč. I od soukromých osob si můžeme koupit dům či byt na splátky, je to všechno o dohodě a hlavně nezapomenout na kvalitní smlouvu o koupi s jasně definovanými splátkami a všemi dalšími poplatky a sankcemi, například za prodlení plateb. Při zvažování o koupi domu / bytu na splátky je třeba si nejprve zjistit možnosti úvěrů bank a porovnat si jejich výhodnost oproti splátkám od prodejce.

Domy na klíč na splátky

Domy na klíč nejsou na Slovensku tradicí. A už vůbec ne domy na klíč na splátky. Slovensko je konzervativní země, která si prožila svou komunistickou minulost. Když někdo chtěl dům, tak nepřemýšlel o hotové stavbě či splátkách. Dům si pěkně krásně postavil sám. S pomocí rodiny či kamarádů.Domy na klíč na splátky se však pomalu ale jistě dostávají i na slovenský trh. Přece jen někteří lidé mají dostatek peněz na to, aby si mohli dovolit koupit dům aniž trávili měsíce při maltě.

Dům na klíč je zejména pohodlí. Vyberete si vysněný dům ao pár měsíců od něj dostanete klíč. Žádné stresy. Samozřejmě, že domy na klíč na splátky nejsou levné. Za pohodlí se platí.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.