Půjčky a úvěry

nebankovní půjčky legální bez poplatků, nebankovní hypotéky, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Nebankovní půjčky

pujcko-ninjapujcka

Půjčování u těchto nebankovních subjektů (nebankovní  úvěry) využívají hlavně lidé, kteří neuspěli v bankách. Obecně při půjčování u nebankovky vyřizujete méně papírování pokud poskytnutí potřebujete méně dokladů, většinou stačí doklady totožnosti a potvrzení plnoletosti. Další výhodou nebankoviek je mobilní obchodní zástupce, který se dostaví až k vám domů a půjčku vyřídíte u vás doma (i toto se odráží ve výši úroků / poplatcích). Protože jsou takové půjčky rychlé a méně náročné na vyřizování, mají i podstatně vyšší úroky než u bank.

Půjčování takovými subjekty se řídí podle § 657 a 658 občanského zákoníku a nepodléhá Úřadu pro finanční trh. V obchodním rejstříku fungují pod živností “poskytování úvěrů či půjčky nebankovním způsobem z vlastních zdrojů”. Nebankovka poskytuje peníze výhradně z vlastních zdrojů, kde jediným kritériem je jejich legálnost.

Výše úroků není přesně zákonem limitována, ale omezuje se na právní normu lichvářství podle § 253 Trestního zákona (obchodování v rámci tzv.. Dobrých mravech). Nejdůležitějším dokumentem je smlouva o půjčce, proto si velmi dobře prostudujte tento dokument, k čemuž se viažete as čím souhlasíte (zejména výši sankcí).

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.