Půjčky a úvěry

nejvýhodnější půjčky, rychle pŮjcky pro dŮchodce, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Nejlepší půjčky na Slovensku

pujcko-ninjapujcka

Tyto informace se týkají Slovenska. Asi každého, kdo uvažuje o půjčce, zajímá právě to, která půjčka bude pro něj nejvýhodnější (nejvyhodnejsi pujcka ), aby v konečném důsledku vrácených nakonec nejméně. Při špatném výběru můžete přijít io několik tisíc eur a stačilo by si jen porovnat o pár nabídek více než vzít první, kterou vám ve vaší bance nabídnou. Půjčky si ale třeba porovnávat ve dvou kategoriích – bankovní a nebankovní. Lidé, kteří žádají o půjčku u nebankovky tak v zásadě dělají proto, že z nějakých důvodů neuspěli v bance. Půjčky u nebankoviek jsou výrazně dražší než produkty bank, ale vybavení je podstatně snazší a rychlejší. Samozřejmě, nejvýhodnější je tzv.. bezúročná půjčka, při níž nakonec zaplatíme pouze tolik, kolik jsme si vypůjčili. Bezúročně si však můžeme jen koupit jistý druh zboží při jisté formě specifické akce, většinou dohoda splátkové společnosti s prodejcem dotyčného zboží nebo jsou to úvěry samosprávám.

Nejvýhodnější půjčky nebo úvěry u bank

Asi nejdůležitějším sledovaným údajem lidí je úroková sazba, ale neopomenout ani na další poplatky a smluvní sankce, které jednotlivé produkty bank v sobě skrývají. Nemalou částkou je například poplatek za podání žádosti nebo poplatek za zpracování úvěru. Bankovní produkty pravidelně hodnotí portál financnahitparada.sk. Ve druhém čtvrtletí 2010 se podle něj stal nejvýhodnější půjčkou produkt UniCredit Bank – Spotřební úvěr financování založené.

Produkty nebankovních společností si můžeme porovnat údajům roční procentní sazba nákladů (RPSN). Nebankovní instituce využívají lidé, kteří z nějakých příčin nemohou využít produkty bank, protože tyto půjčky jsou podstatně dražší. Nebankovky vyřizují žádosti expresně rychle a peníze poskytují již do 24 hodin. Důležitá je i práce agenta, který komunikuje přímo v domácnosti klienta o jejich finančních možnostech. Jednoznačně určit nejvýhodnějšího produkt u nebankoviek je těžké, protože pro každé parametry půjčky jsou měsíční splátky jiné. Obecně mezi levnější nebankovky patří ProfiCredit, Cetelem, Cofidis, mezi dražší Provident, Telervis či Pohotovost. Všechno ale závisí na vašich konkrétních parametrů dané půjčky.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.