Půjčky a úvěry

půjčka pro mladé, půjčka na auto pro mlade, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky pro mladé

pujcko-ninjapujcka

Ste mladý a snívate o vlastnom bývaní? Využite hypotéku pre mladých s príspevkom od štátu, bližšie informácie: link.

Máte záujem o peniaze na iný účel? Využite nejaký produkt bezúčelového spotrebného úveru alebo pôžičku od nebankovej spoločnosti.

Ste mladý a chýba vám auto? Využite špeciálne produkty bánk úverov na nákup vozidiel, splátkový predaj či leasing.

V životě mladých přijde čas, Kdy se důrazná, že se osamostatní od svých rodič a začne žít vlastní život. Na to budov potřebovat nějaký byt, kde by ohnuli bydlet. No a asi žádný běžný občan nemá v hotovosti takovou Částka, pomocí níži by si mohl koupit byt nebe dům. Na vyřešený tohoto problému jim poslouží hypotéka pro mladé. Hypotéka pro mladé je účelový úvěr, který muzete použít jen na určité věci, které Jsou získání, výstavba, změna, rekonstrukce nebe údržba tuzemských nemovitostí. Parametry požičky pro mladé Hypotéku pro mladé muzete využít se vytváří státní příspěvkem, a to v případě splnění určitých podmínek. Pokud je splníte, bude Vám Snížená úroková sazba o 3% z běžné hypotéky. 2% tvoří státní příspěvek a Snížení o zbyly jedno procento poskytuje banka, který tak musí uskutečněno, pokud chce aby poskytl příspěvek stát. Státní příspěvek je poskytován na dobu peti let od poskytnutí úvěru. Při této hypoteční muzete získat úvěr až do výše 49.790,88 €. Pokud máte zájem o vyšší úvěr, Částka, který bude nad 49.790,88 € se bude chovat jako běžné hypotéky. Podmínky poskytnutí úvěru se Státním příspěvkem – průměrný měsíční Příjem žadatele, který je vypočtena z příjmu za kalendářní rok, který je předchozí rokem podání Žádosti o hypoteční úvěr, musí být ke dni podání Žádosti Nejvíc ve výši 1,3 násobku průměr Měsíční nominální mzdy zaměstnanců v národním hospodářství České republiky – pokud Jsou žadateli manželů, průměrný měsíční příjem každého z nich nesmí překročit hranici 1,3 násobku průměr Měsíční nominální mzdy zaměstnance v národním hospodářství České republiky – Věk žadatele o hypotéku nesmí přesáhnout 35 let. O hypotéku pro mladé moho zadat i manželů, ale ani jeden z manželů nesmí být starší než 35 let. Nárok na státní příspěvek ztrácíte: – pokud nedodržíte účel úvěru, na který byl určen – pokud převedete závazek, který Vám plynu z hypotečního úvěru, na jinou osobu, s Vyjímkou Vám blízké osoby, který však musí ke dni převodu závazky splní obecné podmínky pro získáním úvěru se Státním příspěvkem – pokud splatíte hypotéku před uplynutím Čtyř let od poskytnutí daného hypotečního úvěru – v případě, pokud předložíte nepravdivé informace, což se týká výše průměrného měsíčního příjmu nebe věku.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.