Půjčky a úvěry

pujcka pro nezamestnane, pujčka nezamestnanym, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky pro nezaměstnané

pujcko-ninjapujcka

Půjčka pro nezaměstnané nebo půjčka nezaměstnanym je velmi specifickým typem půjčky a jediným poskytovatelem jsou nebankovní subjekty. Velmi důležitým údajem který by si měl žadatel o půjčku předem ověřit je takzvaná RPSN (roční procentní sazba nákladů půjčky), přesně u tohoto typu půjčky se může vyšplhat až do výšky přes 30%,
což spolu s více než 10% úrokem může vést k mimořádnému předražení půjčky.

Podmínky pro přidělení pujčky pro nezaměstnané jsou ve firmách rozdílné. Spojuje je však několik faktorů. Nejčastěji firmy nevyžadují žádné potvrzení. Půjčky pro nezaměstnané jsou díky rizikovosti zatíženy vyšším úrokem.

Ručení v případě půjčky bývá nejčastěji hmotnými věcmi (auto, zařízení) nebo nemovitostí (byt, majetek, garáž).

Výhody jako u jiných typů půjček (rychlost vyřízení, peníze do 24 hodin, atd..) Zůstávají.

Půjčky jsou nejčastěji bezúčelové, tedy firmy nezkoumají, na co a jak finance klient peníze z půjčky využije.

Mnoho firem zkoumá možnost klienta, splácet půjčku (příležitostné práce, brigády, atd.).

Půjčky pro nezaměstnané (uvery pro nezamestnane) mají daleko více nevýhod než výhod. Pokud se případný žadatel ocitne v natolik tíživé situaci, že ji nemůže vyřešit jinou půjčkou, měl by si důkladně promyslet jak velkou částku potřebuje a jak rychle je schopen ji splatit a rozhodně tyto faktory bezdůvodně nenavyšovat nebo neprodlužovat. Faktem zůstává, že pokud klient nemá pravidelný měsíční příjem, logicky nemá z čeho úvěr splácet. Již před podpisem smlouvy tedy vyvstává riziko, že pro klienta bude problém úvěr splatit. V extrémních případech tak může dojít až k exekuci majetku a tím k daleko větším problémům, než stály na počátku žádosti o půjčku pro nezaměstnané.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.