Půjčky a úvěry

nejvýhodnější půjčka, uver slovak student, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky pro studenty

pujcko-ninjapujcka

Studentské půjčky mají velmi výhodné tarify a uskutečňují se přes Studentský uvěrovým fond (SPF) (na Slovensku). O studentský úvěr lze požádat studenti přímo na jejich škole a to ve výškách od 331,94 EUR do 1.327,76 EUR. O prostředky může zažádat každý student denní nebo externí formy prvního studia na vysoké škole tuzemské nebo zahraniční s trvalým pobytem na Slovensku nebo při studiu na tuzemské Vysoké škole ve statutu zahraničního Slováka.

Žadatel studující na vysoké škole žádá o půjčku (pujcky pro studenty) písemnou žádostí do 15. června kalendářního roku, ostatní do 10.10. Student studující na Slovenské vysoké škole žádost podává na svou fakultu, student zahraniční školy ji doručí na SPF. Splácení půjčky se začíná až po ukončení studia, nejpozději však do 10 let.

Studentské půjčky (studentska pujcka) jsou dnes poměrně velkým trendem. Mnoho studentů prostě nezvládá všechny své výdaje a častokrát se stává, že jiná možnost, než půjčka, už ani není. Pokud se tedy student pro půjčku rozhodne, může si vybrat, od koho si ji vezme. Studentské půjčky poskytují samozřejmě banky, které klienty lákají na nízký úrok. V tomto případě však může studenta odradit poměrně náročný proces vyřizování. Množství papírování a hodin strávených v bance jsou nevýhody, které s půjčkami od banky obecně souvisejí. Pokud se tedy student chce zbavit povinnosti dlouhého vyřizování, může požádat o půjčku v nebankovní společnosti. Tyto však kromě výhody rychlého vybavení, nesou v sobě i značnou zátěž v podobě vysokého úroku. Ať už studenta přivede k půjčce špatná finanční situace nebo například potřebuje peníze na zahraniční pobyt, postup je vždy stejný. Je jen na samotném studentovi, zda se rozhodne zvolit si jistotu nízkého úroku, i za cenu dlouhých hodin vyřizování nebo takový proces přeskočí a spolehne se na nebankovní subjekty, i na úkor vysokého úroku.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.