Půjčky a úvěry

pujcka na poste ihned, pujcky pro duchodce posta, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Půjčky na poště

pujcko-ninjapujcka

Půjčku na poště zajišťuje Poštovní banka. Taková půjčka je určena pro zaměstnaných lidí (jsou zaměstnáni déle než 3 měsíce), kteří předkládají potvrzení o zaměstnání nebo pro důchodce. Banka jim následně žádost posoudí. Zamítnutím to může skončit v případě rizikových zaměstnání. Vše závisí na konkrétní žádosti.

Charakteristika dostupné půjčky na poště:

  • výše půjčky od zhruba 10 000 Kč do 87 000 Kč
  • splatnost od 20 do 70 měsíců
  • bez ručitele
  • hotovost do 50 000 Kč

K vybavení potřebujete občanský průkaz, u důchodců rozhodnutí o přiznání důchodu. Při výplatě na účet v jiné bance i výpis z účtu na vaše jméno ne starší než 3 měsíce, při výplatě v hotovosti doklad s trvalým pobytem i na jméno manžela / manželky.

Veškeré další informace vám podají na každé pobočce pošty.

Na všech poštovních pobočkách muzete získat některé z půjček, která nabízí Poštovní banka. Poštovní banka zároveň nabízí možnost získat půjčky v hotovosti, a to na poště. Jedná se o dostupnou půjčku.

Úvěrové produkty Poštovní banky:

Půjčky na bydlení – od 3 500 € do 17 000 € se splatností 3 až 10 let a nemusíte zakládat nemovitost,

dostupná Půjčky – muzete ji získat v hotovosti až do výše 2 000 € ,

šikovná rezerva – ve výši 400 € se splatností 11 měsíc a Měsíční splátkou 43 €,

SMS úvěr – ve výši od 36 do 190 €,

povolené přečerpání – musíte být majitelé a chovatelé některých z osobních účtu: postkonto, postkontojunior, postkontosenior nebe držitelem hlavní všadeplatíkarty.

Ostatní spotřební úvěr: – bezúčelové – od 3 300 € do 10 000 € s lhůty splatnosti do 5 let, – účelový od 3 300 € do 17 000 € s lhůty splatnosti do 5 let.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.