Půjčky a úvěry

půjčka pro zaměstnané, pujcka pre, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Pôžičky pre zamestnaných

pujcko-ninjapujcka

Půjčky pro zaměstnané je typ půjčky, který je poměrně rozšířený, a nejméně rizikový typ půjček je poskytován téměř všemi finančními domy (rozuměj banky), a korporacemi. Stále častěji se však poskytovateli půjček stávají i menší nebankovní subjekty.

Rozdíl mezi bankami a nebankovními subjekty je určitě v přístupu k zákazníkovi, vyžadovaných podkladech pro přidělení půjčky, v roční míře nákladů na půjčku. Na její výpočet je vhodný tento kalkulátor.

Obecně Nebankovní subjekty poskytují úvěry pro zaměstnané rady. Výše půjčky se může pohybovat v rozmezí 334 € (cca 8 290 Kč) pod 6 000 € (cca 148 924 Kč), avšak je možné dostat půjčku i na vyšší částku, závisí to na risk managera, který bude žádost posuzována.

Pravidlem se již stává i posouzení žádostí bezplatně, za žádost a její hodnocení nejsou požadovány žádné poplatky, ani skryté.

Věkovou hranicí pro přidělení půjčky bývá minimální dosažená plnoletosti, tj. 18 let.

Obrovskou výhodou nebankovních subjektů úvěrů je rychlost. Klientova žádost o půjčku bývá okamžitě po jejím požádáni zaslány na Risk manager, který posoudí bonitu klienta. Díky této rychlosti je možné obdržet peníze na účet již do 24 hodin (někdy i do 12 hodin)

U půjček pro zaměstnané je nanejvýš důležité potvrzení od zaměstnavatele (ne starší než 3 měsíce) o výši příjmu. Důležité je, aby byl pracovní poměr trvalý.

Bonusy bývá i možnost odkladu splátek či splacení půjčky najednou, bez navýšení.

Splácení půjčky je řešeno formou měsíčních splátek (nejčastěji), trvalým příkazem z Vašeho účtu.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.