Půjčky a úvěry

peníze do hodiny, půjčky okamžitě, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Rychlé půjčky

pujcko-ninjapujcka

Rychlé půjčky se vyznačují zejména velmi expresním vybavením a poskytnutím peněz. Tyto peníze můžete mít již do několika hodin a okamžitě využít na jakýkoliv účel. Lidé, kteří potřebují půjčku hned na to mají své důvody a jsou ochotni zaplatit i vysoké úroky, které tyto půjčky mohou mít. Banky mají nejrychleji půjčky ve formě financování založené úvěrů nebo formou kreditních karet. Úroky na kreditních kartách se pohybují kolem 15 – 25%, no peníze čerpáte doslova okamžitě když je potřebujeme.

Rychlé půjčky jsou hlavním artiklem nebankovních a úvěrových společností, kteří využívají většinou klienti, kterým nevyhovují podmínky banky. Rychlé půjčky mohou využít i nezaměstnaný. U nebankovních expres půjček je většinou nutná forma jistoty, no peníze vám mohou přijít na účet již do pár dní nebo osobně k vám domů formou agenta.

Výhody rychlých půjček

  •      většinou nevyžadují dokladování příjmu
  •       vhodné pro lidi, kteří mají záznam v bankovním registru
  •      klient je může využít i na splacení jiných půjček
  •      bez ručitele
  •      možnost čerpat prostředky okamžitě (do 24/48 hodin)

 

Nevýhody rychlých půjček

  •      vyšší úroky
  •      Vysoká RPSN
  •      nízký horní limit úvěru

Rychlé půjčky většinou nevyžadují dokladování příjmu. Z reklam se nám nabízí řadu produktů s poutavými názvy jako Pohotovost či Kešovka, no při všech je důležité důkladné pročtení úvěrové smlouvy a seznámení se se všemi možnými dalšími poplatky. Výšky úvěrů se pohybují od 100 do několika tisíc eur. Ze zákona je každá nebankovní finanční společnost uvést v úvěrové smlouvě roční procentní sazbu nákladů (RPSN), díky níž si můžeme jednotlivé produkty expres půjček porovnat. Pokud se tento údaj ve smlouvě nenachází, úvěr se považuje bezúročný.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.