Půjčky a úvěry

syndikátní úvěry, syndikátní úvěr, vše o půjčkách, úvěrech a hypotékách - půjčky, úvěry, hypotéky

Syndikovaný úvěr

pujcko-ninjapujcka

Je úvěr poskytovaný několika věřiteli (bankami) společně. Uzavírá se společná syndikátní úvěrová smlouva. Je určen výhradně pro korporátní klientelu, samosprávy, vládám či státním institucím. Účelem je financování provozních potřeb, investičním financování, spojování zda financování specifických projektů.

Celkové objemy takového úvěru přesahuje desítky milionů eur. Riziko dlužníka je rozloženo mezi více věřitelů (bank). Podmínky poskytnutí syndikovaného úvěru jsou čistě individuální. Dalším přínosem syndikovaného úvěru pro klienta je jeho zviditelnění na finančních trzích. Navíc je možné s účastmi v syndikovaných úvěrech obchodovat na sekundárním trhu, čímž je toto zviditelnění ještě výraznější.

Informace na této stránce jsou prokládané ze slovenských zdrojů. Texty na tomhle webu jsou čiste informativní, finanční hodnoty se mohou výrazně lišit.

Na této stránce se nachádzejí ochranné známky společností (logá), použité jsou ve výhradně informačním kontextu. Na stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. V případě podezření z porušování práv, nebo zájmu o koupi reklamy prosím informujte webmastera webu.